Open Restaurant (8.x-2.60) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Categories
os: Категоритæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
