Open Restaurant (8.x-2.61) - en to af translation catalogue (38 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Read more
af: Lees meer

en: On
af: Op

en: Categories
af: Kategorieë

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Price
af: Prys

en: Navigation
af: Navigasie

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Blocks
af: Blokke

en: Language code
af: Taalkode

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
