Open Restaurant (8.x-2.11) - en to el translation catalogue (75 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Images
el: Εικόνες

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: On
el: Ανοικτό

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: View
el: Προβολή

en: Menu
el: Μενού

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Event
el: Συμβάν

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Width
el: Πλάτος

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Price
el: Tιμή

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Events
el: Γεγονότα

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: Language switcher
el: Αλλαγή γλώσσας

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Menus
el: Μενού

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: About
el: Περί

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Posted on
el: Δημοσιεύθηκε στις

en: Asc
el: Αύξ

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.
