Opensearch NLP (1.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Version
af: Weergawe

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Hits
af: Treffings
