Opensearch NLP (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Date
am: ቀን

en: Setting
am: ቅንብሮች
