Opensearch NLP (1.0.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Version
ast: Versión

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Test
ast: Preba

en: Format
ast: Formatu

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
