Opensearch NLP (1.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: State
az: Dövlət

en: Query
az: Sorğu

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Setting
az: Parametr
