Opensearch NLP (1.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Version
be: Версія

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Clean up
be: Выдаліць

en: Format
be: Фармат

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Notice
be: Паведамленне

en: Hits
be: Хіты

en: Setting
be: Налада
