Opensearch NLP (1.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Version
bg: Версия

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Format
bg: Формат

en: State
bg: Статус

en: Temperature
bg: Температура

en: Protocol
bg: Протокол

en: Hits
bg: Посещения
