Opensearch NLP (1.0.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Version
cs: Verze

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Clean up
cs: Vyčistit

en: Format
cs: Formát

en: State
cs: Stav

en: Temperature
cs: Teplota

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Protocol
cs: Protokol

en: Query
cs: Dotaz

en: Notice
cs: Oznámení

en: Group Name
cs: Název skupiny

en: Hits
cs: Zobrazení

en: Local
cs: Místní

en: Setting
cs: Nastavení
