Opensearch NLP (1.0.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Clean up
da: Ryd op

en: Group ID
da: Gruppe ID

en: Field ID
da: Felt ID

en: State
da: Status

en: Temperature
da: Temperatur

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Protocol
da: Protokol

en: Query
da: Forespørgsel

en: Notice
da: Notifikation

en: Engine
da: Maskine

en: Hits
da: Besøg

en: Local
da: Lokal

en: Setting
da: Indstilling
