Opensearch NLP (1.0.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Version
el: Έκδοση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: None
el: Κανένα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Format
el: Μορφή

en: Field ID
el: ID πεδίου

en: State
el: Κατάσταση

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: Query
el: Ερώτημα

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Hits
el: Εμφανίσεις

en: Setting
el: Ρύθμιση

en: Keyword Search
el: Λέξη κλειδί αναζήτησης
