Opensearch NLP (1.0.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Format
gl: Formato

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Field ID
gl: ID do campo

en: State
gl: Estado

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Query
gl: Consulta

en: Hits
gl: Visitas
