Opensearch NLP (1.0.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Clean up
he: ניקוי

en: Format
he: פורמט

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: State
he: מצב

en: Query
he: שאילתה

en: Notice
he: הודעה

en: Hits
he: כניסות

en: Local
he: מקומי

en: Setting
he: הגדרות
