Opensearch NLP (1.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Version
hr: Inačica

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: Format
hr: Oblik

en: State
hr: Država

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Protocol
hr: Protokol

en: Hits
hr: Posjete
