Opensearch NLP (1.0.0) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Version
hu: Verzió

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Test
hu: Teszt

en: Clean up
hu: Tisztítás

en: Format
hu: Formátum

en: Group ID
hu: Csoportazonosító

en: Field ID
hu: Mezőazonosító

en: Model
hu: Modell

en: State
hu: Állapot

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Access Type
hu: Hozzáférés típusa

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Group Name
hu: Csoport neve

en: Hits
hu: Találatok

en: Local
hu: Helyi

en: Setting
hu: Beállítások

en: Impact
hu: Hatás
