Opensearch NLP (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Setting
hy: Կարգավորում
