Opensearch NLP (1.0.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Version
lt: Versija

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Format
lt: Formatas

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Field ID
lt: Laukelio ID

en: Model
lt: Modelis

en: State
lt: Etapas

en: Query
lt: Užklausa

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Hits
lt: Skaityta

en: Setting
lt: Nustatymas
