Opensearch NLP (1.0.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Test
lv: Tests

en: Format
lv: Formāts

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Model
lv: Modelis

en: State
lv: Stāvoklis

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Query
lv: Vaicājums

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: Setting
lv: Iestatījums
