Opensearch NLP (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Format
mn: Бүтэц

en: Temperature
mn: Температур
