Opensearch NLP (1.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Setting
my: အစီအမံ
