Opensearch NLP (1.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Group Name
nn: Gruppenamn
