Opensearch NLP (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Format
ps: بڼه

en: Protocol
ps: پروتوکول

en: Query
ps: پوښتنه

en: Setting
ps: امستنه
