Opensearch NLP (1.0.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Version
ru: Версия

en: Date
ru: Дата

en: None
ru: Нет

en: Test
ru: Тест

en: Clean up
ru: Очистить

en: Format
ru: Формат

en: Group ID
ru: Номер группы

en: Field ID
ru: ID поля

en: Model
ru: Модель

en: State
ru: Состояние

en: Temperature
ru: Температура

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Protocol
ru: Протокол

en: Access Type
ru: Тип доступа

en: Query
ru: Запрос

en: Notice
ru: Уведомление

en: Algorithm
ru: Алгоритм

en: Engine
ru: Движок

en: Hits
ru: Переходы

en: Local
ru: Локально

en: Setting
ru: Настройка

en: Service Name
ru: Имя сервиса
