Opensearch NLP (1.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: None
ta: இல்லை

en: Test
ta: சோதனை

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Setting
ta: அமைப்பு
