Opensearch NLP (1.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Format
th: รูปแบบ

en: State
th: รัฐ

en: Protocol
th: โปรโตคอล

en: Query
th: สอบถาม

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ
