Opensearch NLP (1.0.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Version
ar: النسخة

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Test
ar: الاختبار

en: Clean up
ar: إزالة

en: Format
ar: التنسيق

en: Group ID
ar: معرف مجموعة

en: State
ar: الحالة

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Protocol
ar: النظام

en: Query
ar: استفسار

en: Notice
ar: إعلام

en: Hits
ar: الطلبات

en: Setting
ar: إعداد
