Opensearch NLP (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Hits
bn: হিট
