Opensearch NLP (1.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Version
bs: Verzija

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Query
bs: Upit
