Opensearch NLP (1.0.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Version
ca: Versió

en: Date
ca: Data

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Clean up
ca: Neteja

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Field ID
ca: ID del camp

en: State
ca: Estat

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Query
ca: Consulta

en: Notice
ca: Notificació

en: Hits
ca: Accessos

en: Setting
ca: Paràmetre

en: Service Name
ca: Nom del servei
