Opensearch NLP (1.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Version
cy: Fersiwn

en: Date
cy: Dyddiad

en: None
cy: Dim

en: Format
cy: Fformat

en: Query
cy: Ymholiad

en: Hits
cy: Cyfraddau taro
