Opensearch NLP (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Hits
dz: གྲགས་ཐོབ།
