Opensearch NLP (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Version
eo: Versio

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Hits
eo: Vizitoj

en: Setting
eo: Agordo
