Opensearch NLP (1.0.0) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Description
es: Descripción

en: Version
es: Versión

en: Date
es: Fecha

en: None
es: Ninguno

en: Test
es: Prueba

en: Clean up
es: Limpiar

en: Format
es: Formato

en: Field ID
es: Campo ID

en: Model
es: Modelo

en: State
es: Estado

en: Temperature
es: Temperatura

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: Protocol
es: Protocolo

en: Query
es: Consulta

en: Notice
es: Aviso

en: Algorithm
es: Algoritmo

en: Group Name
es: Nombre de grupo

en: Engine
es: Motor

en: Search Type
es: Tipo de búsqueda

en: Hits
es: Visitas

en: Setting
es: Configuración

en: Service Name
es: Nombre del servicio

en: Latest Version
es: Última versión
