Opensearch NLP (1.0.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Version
et: Versioon

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Clean up
et: Puhasta

en: Format
et: Vorming

en: Field ID
et: Välja ID

en: Model
et: Mudel

en: State
et: Olek

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Access Type
et: Ligipääsu tüüp

en: Query
et: Päring

en: Notice
et: Teavitus

en: Hits
et: Tabamused

en: Local
et: Kohalik

en: Setting
et: Seade
