Opensearch NLP (1.0.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: توضیحات

en: Version
fa: نسخه

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: Test
fa: آزمایش

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Group ID
fa: شناسه گروه

en: Field ID
fa: شناسه فیلد

en: Model
fa: مدل

en: State
fa: وضعیت

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Protocol
fa: استاندارد

en: Query
fa: پرس و جو

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Hits
fa: بازدیدها

en: Setting
fa: تنظیمات
