Opensearch NLP (1.0.0) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Version
fi: Versio

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei mitään

en: Test
fi: Testi

en: Clean up
fi: Siivoa

en: Format
fi: Muoto

en: Group ID
fi: Ryhmän ID

en: Field ID
fi: Kentän ID

en: State
fi: Tila

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Protocol
fi: Protokolla

en: Query
fi: Kysely

en: Notice
fi: Huomio

en: Hits
fi: Osumia

en: Local
fi: Paikallinen

en: Setting
fi: Asetus

en: 200
fi: 150

en: Latest Version
fi: Uusin versio
