Opensearch NLP (1.0.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: None
fr: Aucun(e)

en: Test
fr: Tester

en: Clean up
fr: Nettoyer

en: Group ID
fr: ID du groupe

en: Field ID
fr: identifiant (ID) de champ

en: Model
fr: Modèle

en: State
fr: État

en: Temperature
fr: Température

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Protocol
fr: Protocole

en: Access Type
fr: Type d'accès

en: Query
fr: Requête

en: Notice
fr: Information

en: Algorithm
fr: Algorithme

en: Group Name
fr: Nom du groupe

en: Engine
fr: Moteur

en: Hits
fr: Accès

en: Local
fr: Locale

en: Setting
fr: Paramètre

en: Service Name
fr: Nom du service

en: Latest Version
fr: Dernière version
