Opensearch NLP (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ
