Opensearch NLP (1.0.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Version
hi: संस्करण

en: Date
hi: तारीख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Test
hi: परीक्षण

en: Format
hi: प्रारूप

en: Group ID
hi: समूह आईडी

en: State
hi: अवस्था

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Notice
hi: नोटिस

en: Group Name
hi: समूह का नाम

en: Hits
hi: हिट्स

en: Setting
hi: व्यवस्था
