Opensearch NLP (1.0.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Description
id: Deskripsi

en: Version
id: Versi

en: Date
id: Tanggal

en: None
id: Tiada

en: Test
id: uji

en: Group ID
id: ID Grup

en: Field ID
id: ID bidang

en: State
id: Status

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: Protocol
id: Protokol

en: Query
id: Kueri

en: Notice
id: Peringatan

en: Engine
id: Mesin

en: Setting
id: Konfigurasi
