Opensearch NLP (1.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Version
is: Útgáfa

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Test
is: Prófa

en: Format
is: Stílsnið

en: State
is: Fylki

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: Notice
is: Tilkynning
