Opensearch NLP (1.0.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Description
ja: 説明

en: Version
ja: バージョン

en: Date
ja: 日付

en: None
ja: なし

en: Test
ja: テスト

en: Clean up
ja: クリーンアップ

en: Format
ja: フォーマット

en: Group ID
ja: グループID

en: Field ID
ja: フィールドID

en: State
ja: 状態

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Protocol
ja: プロトコル

en: Access Type
ja: アクセスタイプ

en: Query
ja: クエリー

en: Notice
ja: 注意

en: Group Name
ja: グループ名

en: Hits
ja: アクセス数

en: Setting
ja: 設定

en: Enter Text
ja: テキストを入力
