Opensearch NLP (1.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Clean up
jv: Resiki
