Opensearch NLP (1.0.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Protocol
ka: პროტოკოლი
