Opensearch NLP (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Version
kk: Нұсқа

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Hits
kk: Хиттер
