Opensearch NLP (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Version
km: កំណែ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Hits
km: ការ​ចុច
