Opensearch NLP (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Version
ku: وەشان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Hits
ku: سه‌ردان
