Opensearch NLP (1.0.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്
