Opensearch NLP (1.0.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Test
mr: चाचणी

en: Format
mr: रचना

en: State
mr: राज्य

en: Temperature
mr: तापमान

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा

en: Setting
mr: सेटिंग्ज
